Ми купуємо макулатуру
дорого, чесно, регулярно
Компанія Ecola на постійних засадах здійснює закупівлю макулатури в м. Києві та Київській області для подальшої переробки.
Переваги співпраці з Ecola
Вивозимо безкоштовно
Вивіз вторсировини безкоштовний, від 50 кг. Вивозимо на наступний день після узгодження замовлення, чи день в день.
Платимо в день відвантаження
Оплата за вашу сировину відбувається в день відвантаження, шляхом перерахування на банківську картку чи розрахунковий рахунок.
Зважуємо у вашій присутності
Зважуємо в присутності ваших представників, на місці, повіреними вагами, чи на ваговій.
Не знімаємо незрозумілі %
Не знімаємо непередбачуваних % на забруднення, вологу чи ще щось.
Як все працює?
Позбавтеся відходів і допоможіть навколишньому середовищу всього в декілька простих кроків
1
Ви створюєте замовлення
В декілька кліків оберіть сировину, яку ви бажаєте продати та створіть замовлення на вивіз.
2
Ми узгоджуємо деталі
Наш менеджер зателефонує вам найближчим часом, щоб підтвердити замовлення та узгодити деталі вивозу.
3
Ми вивозимо сировину
Наш Еколер приїде до вас в обумовлений час, зважить всю сировину та сформує накладну.
4
Ви отримуєте винагороду
Протягом дня відвантаження ви отримаєте кошти на вказану картку чи розрахунковий рахунок.
Замовляй вивіз вторсировини!
Обери сировину, яку ти бажаєш продати, створи замовлення і дуже швидко отримай гроші
Не потрібно викидати паперові відходи та сміття, які накопичились у вашій організації! Зверніться до Ecola, відправляйте вашу сировину на переробку та заробляйте додатковий дохід.

Що дає переробка
1 тонни макулатури?

17 дерев
залишаються живими
4000 kWt
екомномії енергії
74% знижується
забруднення повітря

Ми не приймаємо

Серветки.
Кальку та чеки.
Пачки від цигарок.
Фотографії та шпалери.
Жирний та замасляний папір.
Одноразовий паперовий посуд.
Алюмінізований та фольгований папір.
Туалетний папір та паперові рушники.
Для кого Ecola?
Офіси
Продуктові магазини
Ресторани
Вивіз вторсировини з офісів, бізнес-центрів та організацій
Офісний папір, пластикові пляшки, плівка і картон - це ті види вторсировини, які накопичуються в більшості бізнес-центрів. За місяць їх обсяг може досягати тонни і більше.

Шукаєте куди здати макулатуру, плівку і ПЕТ з бізнес-центру? Ecola забезпечить вивезення вторинної сировини точно в строк, за розкладом або за вашими побажаннями. Наш еколер приїде за вказаною адресою в призначений час, зважить сировину і доставить її на нашу сортувальну станцію, звідки сировина відправиться на переробку, а ви за запитом отримаєте акт про утилізацію для екологічної звітності.

Все більше людей починають відповідально підходити до своєї щоденної діяльності. А контейнери для роздільного збору вторинної сировини в офісах стають все більш популярні серед співробітників. Ecola виготовить, доставить і забезпечить вивезення контейнерів для роздільного збору відходів з вашого бізнес-центру.
Вивіз вторсировини з продуктових магазинів, супермаркетів
Щодня в продуктових магазинах накопичуються великі обсяги вторинної сировини різних фракцій: гофрокартон, стрейч і ПВТ / ПВД плівка, пластикові ящики. Найчастіше буває так, що у супермаркету немає місця, щоб збирати і зберігати вторсировину, яка утворюється від щоденних поставок товарів.

Крім того на торговельну точку можуть накласти штраф за несвоєчасне вивезення вторсировини, а також за відсутність документально підтвердженого факту утилізації.

Як вирішити проблему відходів найбільш простим, зручним і вигідним шляхом? Скористайтеся сервісом Ecola! Для продовольчих магазинів, яким так важливо точний час і регулярність вивезень, ми налаштовуємо чіткий розклад. Наш еколер приїде в будь-який зручний для вас інтервал часу, зважить вторсировину на місці і надасть вам акт з вагою. Ваша вторсировина відправиться на наш пункт прийому, звідки обов'язково потрапить на переробку.

За рахунок того, що до нашого сервісу підключено велику кількість водіїв-еколерів і точок, ми можемо забезпечити безкоштовний вивіз вторинної сировини, та заплатимо вам за вторсировину! Зробимо взаєморозрахунки будь-яким зручним для вас способом - укладемо договір або просто переведемо гроші вам на карту.

Використовуйте свої торгівельні площі максимально ефективно, позбавляйтеся відходів і заробляйте разом з Ecola!
Вивіз вторсировини з ресторанів, кафе, барів
Не знаєте, як позбутися картону, плівки та ящиків, які утворюються в вашому ресторані, кафе або барі після щоденних поставок продуктів? Немає місця, щоб збирати вторсировину і потрібен регулярний вивіз прямо з поставки? Потрібні акти про утилізацію вторинної сировини з вашого кафе для екологічної звітності?

Скористайтеся зручним сервісом Ecola! Ми вивеземо картонні коробки, плівку і пластикові ящики за вашою заявкою в призначений час або налаштуємо розклад на регулярний вивіз вторсировини з однієї точки або всіх ресторанів вашої мережі.
+38 068 518 65 18
info@ecolaglobal.com
З будь-яких питань щодо продажу вашої вторсировини з'яжіться з нами зручним для вас способом.